Állásajánlatok

JELENLEGI ÁLLÁSAJÁNLATOK

12 eh

Marketing menedzser

Keressük junior marketing menedzseri pozícióra leendő munkatársunkat!

5 eh

Marketing elemző

Keressük marketing elemző pozícióra leendő munkatársunkat!

3 eh

Marketing gyakornok

Keressük gyakornoki pozícióra leendő munkatársunkat!

Amit elvárunk:

  • Ügyfeleink marketingstratégiájának kivitelezése
  • Havi marketing kampánytervek készítése és menedzselése
  • Ügyfeleinkkel való kapcsolattartás
  • Riportok készítése
  • Publikálás-szakmai cikkek

  • Elemzések, riportok (adwords, analytics, facebook), kimutatások készítése
  • IT fejlesztésekben való közreműködés
  • Adatokból kinyert információk publikálása
  • Javaslatok készítése ügyfelek részére

  • Kollégáink (menedzserek, elemzők, szerzők, oktatók) munkájának támogatása
  • Szakmai blog folyamatos kezelése, különböző témájú írások kutatása
  • Közösségi média felületeink posztolása
  • Angol nyelvű szövegek, cikkek, szakmai anyagok fordítása

Ami szükséges a munkavégzéshez:

  • Adwords hirdetéskezelés teljeskörű ismerete
  • Facebook business teljeskörű ismerete
  • Google Analytics elemzések készítésében való jártasság
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Kreativitás
  • Önálló munkavégzés, támogatói attitűd

  • Informatikai ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód, jó elemzőkészség
  • Rendszerszemlélet és összefüggésekben való gondolkodás
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés

  • Kommunikációs készség
  • Jó íráskészség és választékos fogalmazás

Előnyt jelent:

  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Szövegírói tapasztalat
  • Marketing témájú szakdolgozat vagy publikáció

  • Elemzői munkakörben szerzett tapasztalat

  • Egyetemi vagy főiskolai tanulmányok
  • Marketing területen szerzett tapasztalat
  • Marketing témájú publikáció

Amit mi kínálunk:

  • Az első hónapban a cég egyedi módszertanának elsajátítása
  • Szakmai előmenetel, coach képzésben való részvétel
  • Publikációs lehetőség a Marketing Döntések magazinban
  • Kutyabarát munkahely

  • Szakmai előmenetel

  • Vidám légkör, jó hangulat
  • A cég egyedi módszertanának elsajátítása
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakdolgozat elkészítésének támogatása
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest

Budapest

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el hozzánk fényképes önéletrajzát, amelyben jelzi nekünk bérigényét is.

A jelentkezéseket az arete@aretemarketing.hu címre várjuk!